30
ARA
2015

Yorumlarınız

Posted By :
Comments : 4

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz

About the Author
 1. Şaziye Kaya Reply

  ”Bio enerjinin bir cok hastaligin tedavisinde faydali oldugunu duymustum fakat cok fazla bilgim yoktu.Benimde 20 yil once ameliyat esnasinda doktor hatasi yuzunden yuzumun sag tarafinda felc olustu ve bunun tedavisi hakkinda cok fazla bilgim olmadigi icin gec kalmistim.Bir gun degerli insan Oğan beyle tanistim.Bunun tedavisinin mumkun oldugunu yanliz surec olarak uzun olacagini sabirli olmam gerektigini soyledi. Bu yola umut ve inacla ciktik.Her seansta biraz daha duzeldigimi yol kattedigimi gordum.Yuzumun sag tarafindaki sinirlerin oynadigini goz kapagimin gevseyip rahatladigini kapandigini hissediyor goruyorum.!!

 2. Dila Leylak Reply

  ”Oğan hocam merhaba sonuclarim geldi bugun tertemiz cikti cok sukur atlattim fakat garanti amacli marta kadar tedavi devam ediyor size cok tesekkur ederim sizin ve ogrenciniz olan yengemin uzerimde emegi buyuk iyi ki tanidim sizi bana kattiginiz her sey icin cok tesekkur ederim iyi ki varsiniz hocam ayce hocama da aile dizimi icin tesekkurlerimi iletirseniz cok sevinirim sevgiler benden size enerjiniz bol olsun!!

 3. Şengül Özgür Reply

  ”Işıklı ellerinizin enerjisi hiç sönmesin selamlar;
  Aralık ve Ocak ayı itibariyle çok kötü geçen bir dönemin sonunda ki oğlumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite ,dürtü kontrol bozukluğu , tik bozukluğu , öfke kontrol bozukluğu , obsesif kompulsif bozukluk teşhisleri vardı , ne ilaç ne psikoterapi almadığımız destek kalmadı ve (öneren arkadaşımında elleri dert görmesin) Oğan Hocamı önerdi arkadaşım , çok da umutlu olmamakla birlikte seanslara başladık. inanılmaz bir şekilde iyileşme başladı , cocuğum birdenbire durulmaya başladı,sanki bir mucize gibiydi.seanslarımız devam etmekte ve alabileceğim en iyi sonuca ulaşana kadar da devam edeceğim ;
  Oğan Hocam ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN ..!!

 4. Yeşim Genç Reply

  Ben bioenerji ile ve Oğan bey ile 6 ay once tanistim. Ekim- 2012 den, Nisan- 2013′ e kadar olan surecte Meme Ca tanisi ile onemli bir tedavi sureci gecirdim. Bu surecten sonra da rutin olarak kontrollerim devam ediyor. Ogan beyin danisani oldugum donemde, bu kontrollerin iki tanesini daha gecirdim. Subat ayindaki raporlarimda karacigerimde bir kist bulundu. Meme ultrasonlarimda en basindan beri fibrokistler vardi ve kontrol altindaydi. Ayrica tedavi sirasinda myomlar olusmustu ve bunlar da kontrol altindaydi. Ogan bey, seanslar sirasinda bana yuksek frekansli bioenerjiyi de uygulamayi onerdi. Bu uygulamadan sonra karacigerdeki kistin, myomlarin, fibrokistlerin kaybolacagini veya kuculecegini soyledi. Haziran ayindaki kontrollerim sonucunda karaciger kisti ve fibrokistlerin kayboldugunu ve myomlarda belirgin olarak kuculme oldugunu gorduk.

Leave a Reply

*

captcha *