Banu Güneş Kimdir

17.09.1979 tarihi  İskenderun ‘da dünyaya geldim.31 yaşına  kadar an’da kalarak tecrübeler  edindim. Oğlumun  dünyaya  gelmesiyle birlikte geçmiş – şimdi -gelecek üçlemesinin arasinda kayboldum. Geçmişin acıları  , gelecek kaygısı  arasında  AN’da kalamaz hale gelmiştim  ve OL’duğum kişi  olamamanın  mutsuzluğuyla bir soru sordum.”Ben neden bunları  yaşıyorum? Yaşadıklarımın  sebebini  bilmek istiyorum. “O an bir seçim  yapmıştım  ve tüm olasılıklar  anında  karşıma  çıkmaya  başladı.
Önce  regresyonla tanıştım, ardından  Reiki yolculuğum  başladı, sonra Melek Koçluğu.
Reiki’yle  ÖZ’üme  dönüş  ve yüksek  farkındalık başladı. Bugüne kadarki sebebini merak ettiğim  her şeyi  3.gözümle görmeye  başladım . Tüm  hayatlar ve neyi neden yaşadığım  artık  gözlerim  açıkken  bile görebildiğim  şeylerdi. Melek Koçluğu  sayesinde yaşam  amacımı, yaşam  derslerimi  ,engellerimi nasıl  cözebilecegimi öğrendim. Muhteşem  bir ruhsal bağlantılar yaptım. Yaşam  amacımı  öğrenmek; yol haritamı önüme  koymuştu ve bana düşen  , varlığımın  verdiği  bilgiler öncülüğünde yola devam etmekti.Ardından 2 yıl süren  NLP egitimlerim başladı. Zihnimi  ,bilinç  altımı fark ettim. Bilinçaltımda bana hizmet etmeyen inançları ve çok daha fazlasını dönüştürdüm Access Consciousess’la tanıştım. Bugüne  kadar parça  parça  öğrendiğim  Zihin -Ruh-Beden egitimlerimin tümünü  kapsıyordu.Bana BİLİNÇ ‘i gösterdi.

Bilinç  her şeyi kapsiyor  ve ben tüm  ayrımların ötesinde BİR’liği seçiyorum.Hayatimiz sadece bir seçim  . Ben Ruhsal boyutta seçtiğim  Yaşam Amacım  doğrultusunda kaynakla bağlantıda olmayı, bilinçten işlemeyi, bütüne hizmet etmeyi , insanların  özgürleşmesine katkı  olmayı , olduğumuz en muhteşem halimize dönmeyi  seçtim.
Sevgiyi ,mutluluğu, sağlığı, neşeyi seçtim.
Siz kendi hayatınız  için  neyi seçiyorsunuz?

 0537 523 53 52

 

YAŞAM KOÇLUGU (BUNDAN DAHA İYİ NASIL OLUR , NELER MÜMKÜN?)

Kişinin zihinsel-bedensel ve ruhsal ihtiyaçları belirlenir. Bu doğrultuda kişiye özel program hazırlanır. Zihin-Ruh-Beden bütünlüğü esasına dayalı olarak kişinin en mükemmel haline ulaşması, yaşam amacını ve derslerini farketmesi ve hedeflerini gerçekleştirmesi sağlanır. İş ve özel hayatında daha fazla nasıl başarılı olabileceğinin kolay yolları bulunur. Kişinin ÖZ’ünü keşfetmesi ve sınırsız potansiyelini ortaya çıkarmak için gereken çalışmalar aşağıda listelenmişir.
Zihinsel Çalışmalar:
NLP Yöntemleriyle;
• İlgi ve yetenek belirleme
• Hedef belirleme
• Zaman yönetimi
• Motivasyon
• Çekirdek inançların tespiti ve dönüşümü
• Kendini doğru ve net ifade etme, iletişim yöntemlerini öğrenme
• Korkular, kayıplar, kaygılar
• Yaşama isteğinin kaybolması
• İlişkilerde sorunlar
• Sevgi dillerini öğrenme
• Bakış açımızı farketme ve genişletme
• Vb….
Bedensel çalışmalar:
Bedenin hangi noktalarda şifaya ihtiyacı olduğu beden tarama yöntemleriyle belirlenir. Ve şifa aktarımı yapılır.(bioenerji ve Access bars yöntemleriyle)
Ruhsal çalışmalar:
Melek koçluğu, Reiki ve spiiritüel yaşam koçluğu yöntemleriyle yaşam amacı, yaşam dersleri, inançlar, bize ait olmayan enerjiler ve blokajlar tespit edilir. Gerekli yöntemler uygulanarak çözüme ulaşılır.
Ayrıca kişinin isim ve doğum tarihi analizleri yapılarak kişiye ve kişinin yol haritasına katkı sağlanır.
BANU GÜNEŞ
NLP MASTER-PRACTITIONER (UZMAN UYGULAYICI)
MELEK KOÇU (ANGEL THERAPİST)
REİKİ MASTER
ACCESS BARS EĞİTMENİ